Makina me Qera


Siguracion dhe taksa të përfshira makina me qera
Udhëto i qetë dhe i sigurtë me makina me qera nga Rent Point Albania. Siguracioni Kasko është i përfshirë ne çmim dhe nuk ka asnjë kosto të fshehur.

Makina me qira pa restrict kilometrash
Shijoni udhëtimin tuaj pa u shqetësuar për distancën pasi automjetet e flotë sonë janë pa restrict kilometrash brenda territorit të Shqipërisë

Merre makinën në adresën tuaj
Makinën e sjellim tek adresa juaj duke ju kursyer kohë dhe kosto. Na kontaktoni për më shumë detaje.

Cfarë thonë klientët për ne
Komente reale nga klientët ne rrjetet Sociale

Fabion Syla
Fabion Syla
2022-02-18
Just wow,first they waited for me at the least 2and a half hours on the airport because my flight were given not on time,my Hyundai had a great overall performance and was very financial, man’s who worked there had been very type
10/10
Bilal Amin
Bilal Amin
2022-01-01
Mr, Hrm Aga
Thanks on your guide,
Highly advocate
Trustworthy people I had booked for eight days and the whole thing is going smooth.
Below I mention No# of Mr, Hrm Aga
+355695875689
Muhammad Muaaz
Muhammad Muaaz
2021-12-14
Some human beings don’t “beg” for 5 stars… This agency is certainly one of them. I were given modern-day Ford from them, outstanding automobile, extremely good insurance policy, not nosey human beings. Wasn’t evil when choosing up the car.. Professional communique, outstanding English speakers. THANK YOU
Alessandro Celestino
Alessandro Celestino
2021-09-30
Eccellente agenzia. Precisi, puntuali, corretti. Servizio svolto in aeroporto con responsabile che parlava un perfetto italiano. Noleggio in keeping with four giorni di una Hyundai i10 con seggiolino. Consigliatissimi!
Marin Caka
Marin Caka
2021-09-16
These men are amazing! We rented the auto on line, and they met us at the airport with a sign with my call. Awesome provider right right here! The first vehicle we got had an trouble with the A/C, and that they inmediately switched it out for a better car without even charging us the price difference. The automobile became extremely good, no troubles by any means. When the rental period ended, they met us on the parking zone we had left the automobile for the night time, saving us the trouble of using it to their lot. Highly encouraged for every body looking to hire a automobile in Albania! Thank you very plenty!
Olha Bilan
Olha Bilan
2021-08-23
Good cars, friendly people
M.K.
M.K.
2021-08-21
Nie drogo, miła obsługa!😁 wypożyczyliśmy auto na 10 dni 🙂 oddanie samochodu bez większych problemów 😎
Іванна Дядюра
Іванна Дядюра
2021-06-26
Kompleksi Peshku
Kompleksi Peshku
2021-04-14
joti shermadhi
joti shermadhi
2021-03-23
I actually have lease a automobile from this business enterprise the are perfect !! On time.The car changed into in perfect conditions !
Definitely recommend dis employer and honestly will go to them while ever I may be in dis united states of america
Thank you
JOTI
Google rezultati i vlerësimit:five e 5,bazuar në forty two komente.
Pikat e Shërbimit
Pikat për marrje dhe dorëzimin e makinës me qira janë si më poshtë:

Tirana Airport (TIA) Rinas
Tirana City
Durres Port

Rent Point Albania
Me një flotë moderne dhe një gamë të gjerë automjetesh Rent Point Albania ju ofron çmimet më të mira dhe cilësi te lartë shërbimi në tregun e makina me qera. Nëse dëshironi të eksploroni Shqipërinë në mënyre te rehatshme, me kosto të ulët dhe pa humbur kohë ju duhet të merrni një makina me qira. Rent Point ofron shofer të dedikuar për makina me qera për dasma, evente ose ceremoni të ndryshme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *